Kapa Fotoblok Serisi
Kapa fotoblok ; Fotoğraf ve resim alanında uygulanan yeniliklerden bir tanesi olan, kazandırdığı avantajlar ve yüksek kalite görüntü özelliği ile tercih nedeni oluşturan Fotoblok Baskı tekniği;5 yada 10 mm kalınlığındaki özel yapı bir karton üzerine resim yada posterlerin yapıştırılıp üzerine laminasyon uygulanmasına dayanan bir yöntemdir.

Bu sayede daha uzun ömürlü olan ve olumsuz dış etkenlere karşı daha dayanıklı hale gelen resimler ayrıca çerçeveye gerek kalmadan duvara rahatlıkla asılabilir.Oldukça hafif bir özgün ağırlığa sahip olan, böylece duvara kolayca tutunan Fotoblok uygulamalar, istenilen her boyutta rahatlıkla tasarlanabilmekte, üstün standartlı bir dekorasyon malzemesi olarak tüm iç mekanlarda sorunsuz kullanılabilmektedir. Sınıfındaki diğer uygulamalara göre maliyet yönünden de oldukça cazip olan, yüksek fiyatlar ödemeden alanlarınızı renklendirerek estetik ve görsel bir bütünlük sağlayan bu uygulama yöntemi, günümüzde oldukça sık kullanılan ve getirdiği avantajlarla tercih önceliği oluşturan bir yapıya sahiptir.
 

Kapa Line Fotoblok; Resim ve posterler için uygulanan ve son derece verimli sonuçlar ortaya koyan fotoblok baskı tekniği içerisinde yer alan ve iç mekan kullanımlarına elverişli olan Kapa line, çok uzun ömürlü olmayan yapısı ile daha kısıtlı sürelerde kullanıma uygundur. Sınırlı kullanım alanına sahip olan ve genellikle model - maket üretici firmaları tarafından tercih edilen bu ürün gurubuna, serigraf ve inkjet baskı tekniği kullanılır. Panel, dekor, paravan yüzeylerine geçici fotoğraf baskı uygulamalarında, ürün stantlarında yada sergilerde tanıtım ve reklam amacı ile tercih edilir.

Kapa Plast; Açık alanlarda kullanıma uygun bir fotoblok yöntemi olan ve en olumsuz koşullarda dahi altı aya kadar dayanım gösterebilen kapa Plast Baskı, yüzeyi plastik esaslı olması nedeni ile kolay kolay bozulmaz ve kirlenmez. Temizliği son derece pratiktir, reklam, tanıtım ve duyuru yöntemi olarak sıklıkla tercih edilir, üzerinde sonradan değişikliğe izin verir ve yeni uygulama sonrası sorun ve görüntü deformasyonu göstermez.

Kapa Mount; İç mekanlarda kullanıma uygun olan fotoblok yöntemlerinden bir tanesidir. Genellikle büyük boyutlu resim ve posterlerin uygulanmasında kullanılan bir teknik olan ve her iki yüzeyinde de bulunan alüminyum film tabakası sayesinde arka yüzeyin lamine edilmesine gerek kalmadan kusursuz sonuçlar ortaya koyanyeni nesil yöntemlerden bir tanesidir.

Kapa Fıx; kapa mounttan farklı olarak her iki yönü de lamine edilmiş bir fotoblok çeşidi olan ve tam tersi daha küçük resim yada poster uygulamalarında kullanılan bu yöntem ile yapıştırma ve kaplama işlemleri kısa sürede gerçekleştirilerek hen kusursuz hem de son derece düşük maliyetli sonuçlar ortaya çıkar.

Ürün Arayın
Özel fiyat ve sipariş için bize ulaşın.